Seminarium: Chile, Kolumbia, Meksyk, Peru. Poradnik dla polskiego przedsiębiorcy [28.09.2023]

19.09.2023

Chile, Kolumbia, Meksyk, Peru – obiecującymi rynkami dla polskich przedsiębiorców

seminarium

Polsko-Latynoamerykańska Rada Biznesu, Krajowa Izba Gospodarcza, Ambasada Republiki Chile w Polsce, Ambasada Republiki Kolumbii w Polsce, Ambasada Meksyku w Polsce, Ambasada Peru w Polsce oraz Santander Bank Polska i PwC zapraszają na seminarium poświęcone prezentacji opracowania „CHILE, KOLUMBIA, MEKSYK, PERU. Poradnik dla polskiego przedsiębiorcy”. Poradnik ten jest drogowskazem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby uzyskać informacje na temat możliwości biznesowych w Chile, Kolumbii, Meksyku i Peru lub rozwinąć się na tych czterech rynkach.

Podczas seminarium omówimy sytuację gospodarczą na wskazanych rynkach, możliwości eksportowe i inwestycyjne, szanse i zagrożenia oraz formy wsparcia dla polskich przedsiębiorców.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Wstęp wolny, wystąpienia w języku polskim i angielskim, bez tłumaczenia

 

 

Agenda >>> pobierz

Rejestracja online >>> tutaj

 Organizatorzy i Partnerzy

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.