Shenzhen / Chiny – Chińska Dolina Krzemowa i Centrum Nowych Technologii

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie, Referat ds. Edukacji i Nauki Ambasady RP w Pekinie, Konsulat Generalny RP w Kantonie oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają przedsiębiorców, uczelnie, instytuty badawcze oraz inne podmioty specjalizujące się w wysokich technologiach do udziału w targach China Hi-Tech Fair (CHTF), które odbędą się w terminie 16-21 listopada 2016 r. w Shenzhen, w Chinach.

CHTF to ważna platforma do nawiązywania współpracy, wymiany doświadczeń, pozyskiwania inwestorów oraz wprowadzania osiągnięć naukowych w obszarze innowacji i nowych technologii. W poprzedniej edycji CHTF wzięło udział 3686 wystawców z 28 krajów i 583 tys. osób odwiedzających, a powierzchnia wystawiennicza wyniosła około 150 tys. m2. Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się następujące działy: elektronika i techniki informacyjne (41% odwiedzających), IT i komunikacja (14%) oraz nowe źródła energii i technologie energooszczędne (12%).

Podczas tegorocznej edycji, uczestnicy z Polski będą mogli korzystać nieodpłatnie ze stoiska targowego o powierzchni 18-36m² (w zależność od liczby zgłoszeń), a także otrzymają zniżkę na zakwaterowanie w Shenzhen. Dodatkowo planowane jest spotkanie z ekspertami zajmującymi się ochroną praw własności intelektualnej w Chinach oraz spotkania B2B z chińskimi firmami. Więcej szczegółów odnośnie samych targów mogą Państwo znaleźć pod załączonymi linkami.

Zgłoszenia oraz ewentualne pytania w sprawie targów prosimy przesyłać do 20 września do p. Patryka Popczyka na adres p.popczyk@trade.gov.pl lub p. Katarzyny Kaniewskiej kkaniewska@kig.pl (tel. 22 630 97 07).

Oficjalna strona targów tutaj

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt do 20 września 2016 r.

Kontakt:

Katarzyna Kaniewska
tel: 22 630 97 07
e-mail: kkaniewska@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.