Relacja: Misja branżowa MEDinISRAEL, 23-27 marca 2015 r.

W dniach 23-27 marca 2015 r. KIG wraz z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Awiwie, Ambasadą Izraela w Warszawie, PARP oraz Federacją Izraelskich Izb Handlowych zorganizowała misję branżową polskich firm na targi i konferencję MEDinISRAEL w Tel Awiwie.

MEDinISRAEL to innowacyjne wydarzenie z udziałem specjalistów z ponad 65 krajów, prezentujących aktualne rozwiązania i innowacje w branży medycznej i farmaceutycznej. W sposób kompleksowy łączy formułę targów, konferencji i spotkań b2b oraz umożliwia dostęp do bazy zagranicznych firm.

Polska delegacja m.in. Grupa Adamed, Altar, HTL-Strefa, Synoptis Pharma, Mercator Medical, Silvermedia, Polski Instytut Badań i Rozwoju, MEDtube, Heart, PFO Vetos Farma, Centrum Medyczne Omega, MDT Medical – wzięła udział w panelach dyskusyjnych z czołowymi regionalnymi i krajowymi ekspertami na temat nowoczesnych trendów i praktyk w przemyśle produkcji wyrobów medycznych, farmaceutycznych oraz branży technologii informacyjnej w służbie zdrowia.

Ponadto polskie firmy uczestniczyły w spotkaniu informacyjnym na temat rynku medycznego w Izraelu w siedzibie Federacji Izb Izraelskich oraz przedstawiły swoje oferty potencjalnym kontrahentom izraelskim podczas rozmów b2b.

W programie misji znalazły się również wizyty studyjne polskich firm w największych i najważniejszych ośrodkach opieki zdrowotnej, rehabilitacji i telemedycyny w Izraelu tj. Centrum Telemedyczne i Rehabilitacyjne Sheba w Tel Awiwie, Szpital Rambam w Hajfie, Centrum Medyczne Soroka w Berszewie

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów i konferencji MEDinISRAEL w przyszłym roku.

platak_med_izrael

Kontakt:
Natalia Wysocka
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
tel. 22 630 96 13
e-mail: nwysocka@kig.pl

Galeria zdjęć:

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.