KIG poleca: Wizyta studyjna do Peru. Konferencja EKONOMIA – FINANSE – ZARZĄDZANIE

02.04.2024

Zapraszamy Firmy do udziału w polsko-peruwiańskiej Międzynarodowej Konferencji EKONOMIA – FINANSE – ZARZĄDZANIE (ICEFM2024) – wydarzenia upamiętniającego stulecie polsko-peruwiańskich stosunków dyplomatycznych

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Latynoamerykańską Radą Biznesu oraz przy wsparciu Ambasady RP w Limie i Ambasady Peru w Warszawie, a także polskimi i peruwiańskimi organizacjami okołobiznesowymi organizuje wizytę studyjną polskich przedsiębiorców do Peru. To prestiżowe spotkanie odbędzie się w historycznym i bogatym kulturowo mieście Lima w Peru.

Konferencja odbędzie się pod patronatem Ambasady RP w Limie, Ambasady Peru w Warszawie, a organizowana jest przez Instytut Nauk Ekonomicznych, Polską Akademię Nauk, Centrum PUCP Business School i Fundację Cognitione.

Termin wizyty skorelowany jest z datą 22 Polsko-Peruwiańskiej Międzynarodowej Konferencji EKONOMIA – FINANSE – ZARZĄDZANIE (ICEFM2024), która odbędzie się w dniach 30 – 31 maja br. w Limie.

Program polskiej delegacji w Peru obejmuje następujące wydarzenia:
• Spotkania biznesowe oraz rozmowy indywidualne firm polskich i peruwiańskich przygotowane we współpracy z Izbą Handlowo-Przemysłową Limy,
• Seminarium biznesowe nt. możliwości współpracy i prowadzenia działalności handlowej organizowane we współpracy z Placówką RP w Limie,
• Udział w Konferencji ICEFM oraz rozmowy bilateralne z uczestnikami wydarzenia.

Zapraszamy liderów biznesu do zaangażowania się w dialog przyszłości, do nawiązania kontaktu przy okrągłym stole: Państwa wiedza i doświadczenie są nieocenione w kształtowaniu relacji, w których wzrost gospodarczy jest synonimem zrównoważonego rozwoju. Konferencja stwarza wiele możliwości dla wystawców i sponsorów: można zaprezentować własne rozwiązania biznesowe zostając wystawcą lub sponsorem ICEFM2024.

Sprawy organizacyjne

W zakresie obsługi logistycznej zapewniamy Państwu udział w spotkaniach oficjalnych, plenarnych oraz biznesowych, ubezpieczenie, informator o polskich uczestnikach misji, dane nt. prowadzenia działalności gospodarczej na rynku oraz inne materiały informacyjne służące celom promocyjnym.
Zapewniamy Państwu rezerwację i wykup biletów lotniczych samolotem rejsowym na trasie: Warszawa – Lima – Warszawa, transport lokalny oraz hotel, pomoc logistyczno – merytoryczną na miejscu oraz program uzupełniający.

Szczegóły na stronie: https://icefmconference.eu/en/exibitors-and-sponsors

Formularz rejestracyjny: https://formularze.kig.pl/pl/2024-peru/

 


 

Firmy zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu z Krajową Izbą Gospodarczą:

Marzena Kuczyńska-Pyczot
Zastępca Dyrektora
Biuro Współpracy z Zagranicą
e: mkuczynska@kig.pl
t: 22 630 97 23
k: 506 355 407

Maria Nowakowska
Biuro Współpracy z Zagranicą
e: mnowakowska@kig.pl
tel: 22 630 97 83

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.