Misja gospodarcza na Sri Lankę

30.09.2019

Krajowa Izba Gospodarcza ma przyjemność zaprosić przedstawicieli biznesu do udziału w misji gospodarczej na Sri Lankę, która odbędzie się w dniach 3-7 listopada br. Wyjazd organizowany jest z okazji inauguracji bezpośredniego połączenia lotniczego LOT-u Warszawa-Colombo. W programie misji między innymi Forum Biznesu Polska-Sri Lanka dotyczące nowych możliwości współpracy gospodarczej i inwestycyjnej pomiędzy oboma krajami.

Program forum obejmie część konferencyjną z udziałem przedstawicieli polskiego i lankijskiego rządu oraz część biznesową, w ramach której zostaną zaprezentowane polskie firmy biorące udział w misji. Zaplanowane są także spotkania B2B. Forum dotyczyć będzie głownie technologii przetwórstwa spożywczego, infrastruktury, ochrony środowiska, aparatury medycznej oraz turystyki zdrowotnej. Działania mają na celu zacieśnienie współpracy gospodarczej pomiędzy państwami oraz promocję polskich firm. Wydarzenie będzie stanowiło okazję do zaprezentowania firmy, nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi na Sri Lance oraz przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z lokalnymi partnerami.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie udziału w targach do 24 października br. Formularz zgłoszeniowy tutaj.

Krajowa Izba Gospodarcza  zapewnia uczestnikom misji wsparcie logistyczne i informacyjne w zakresie rezerwacji noclegów i biletów lotniczych, a także udział w wydarzeniach zaplanowanych w ramach misji.

Szacunkowy koszt udziału w misji wynosi ok. 5450.00 zł + 23% VAT.

Kontakt
Katarzyna Kaniewska
tel. 22 630 97 97
kkaniewska@kig.pl

Bartłomiej Nersewicz
tel. 22 630 96 86
bnersewicz@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.