Oferty biznesowe z Węgier

14.04.2020

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami biznesowymi z Węgier.

 

Internetowa platforma handlowa produktów żywnościowych

Firma Supp.li spółka z o.o. z Węgier uruchamia witrynę handlu elektronicznego, która stworzona została, by ​​zakupy bezpośrednio od producentów żywnościowych produktów zarówno krajowych , jak i importowanych były łatwiejsze, szybsze, tańsze i bezpieczniejsze dla nabywców HORECA, detalistów i dystrybutorów.

Witryna ma jednocześnie ułatwić producentom eksport ich produktów do innych krajów europejskich (a do roku 2018 także do Chin).

System zarządza i automatyzuje wszystkie czynności związane z zawieraniem umów, wysyłką, płatnościami i fakturowaniem i zamyka transakcje w ciągu kilku godzin i dni.  Zazwyczaj trwa to kilka tygodni.

Supp.li będzie dostępny w całej Europie, a później na całym świecie w celu ułatwienia eksportu produktów żywnościowych do państw UE i poza nią, do innych kontynentów. W ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie uruchomiony pilotażowy test systemu pomiędzy Polską a Węgrami.

Schemat działania systemu: Pobierz pdf

W razie zainteresowania uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Prezesem firmy:

Pan Zsolt Balog

zsolt@supp.li | +36 31 782 6909 | +48 733 222 738 | Skype: z.balog

Supp.li Kft. | 5000 Szolnok, Puskás Tivadar körút 14. fszt. 2.

Spółka Mediwel Kft. została założona w roku 2008 w celu udostępnienia na rynku węgierskim osobom, które interesują się zdrowiem, produktów firmy OTO z Singapuru, służących zachowaniu zdrowia oraz do terapii dynamicznej i formujących sylwetkę. Firma, jako zwolennik działań prozdrowotnych oraz rehabilitacji, wybrała profesjonalne produkty OTO Bodycare, ponieważ mający 30-letnią przeszłość i doświadczenie w biologii medycznej gigant rynkowy tworzy produkty innowacyjne, wspomagające zachowanie zdrowia i zapewniające lepsze samopoczucie, łącząc elementy tradycyjnych medycyn wschodnich z rewolucyjnie nowymi technologiami zachodnimi.

W wyniku niesłabnącego zainteresowania i popytu na produkty właściciele Mediwel Kft. zdecydowali się na rozbudowę firmy i w roku 2014 w Europie Środkowej otworzyli w Polsce spółkę zależną pod nazwą Mediwel Polska, jako wyłącznego dystrybutora OTO Bodycare.

Spółka zależna w znacznym stopniu przekroczyła budżet przeznaczony na wprowadzenie jej na rynek i nawet po upływie półtora roku nie była w stanie sprostać zadaniu samofinansowania. Dlatego spółka dominująca (częściowo) zawiesiła działalność, jednak strona internetowa i sklep internetowy nadal działają, bowiem do dnia dzisiejszego notuje popyt, jednak ich utrzymaniem zajmuje się spółka dominująca, a zamówienia są realizowane z Węgier.

Firma Mediwel Kft. poszukuje w Polsce partnera – dystrybutora o podobnym profilu lub przedsiębiorcy, który podejmie się prowadzenia Mediwel Polska i jest skłonny zainwestować pewną kwotę w ponowne uruchomienie firmy.

Kontakt:
Judit Nepessy
Email: judit.nepessy@mediwel.hu
Telefon: +36 30 779 40 70
Web: www.mediwel.hu

Prezentacja produktów:

  1. FLABéLOS – urządzenie do terapii dynamicznej, kształtowania sylwetki;
  2. SPORT FLABéLOS – innowacyjne urządzenie domowe do ćwiczeń;
  3. OTO Chili – architekt mięśni brzucha;
  4. OTO e-Shape – urządzenie do kształtowania sylwetki, miejscowego spalania tkanki tłuszczowej;
  5. OTO Adore Foot – inteligentne urządzenie do masażu;
  6. OTO Electro Therapad – elektrostymulator terapeutyczny do nerwów i mięśni, zmniejszające ból urządzenie uzupełniające do terapii osób chorych na cukrzycę;
  7. OTO Swing – urządzenie do fizykoterapii, przede wszystkim do terapii osób chorych unieruchomionych i z chorobami kręgosłupa;

Potencjał rynkowy

Wyniki badań przeprowadzonych w dwóch kolejnych latach na reprezentacyjnej próbie 1200 osób oraz dane sprzedaży produktów w ciągu kolejnych lat potwierdzają fakt, że kupujący z roku na rok coraz bardziej świadomie wybierają i dokonują zakupów, a zwłaszcza, jeśli chodzi o ich zdrowie, gdyż obecnie nie tylko w związku z chorobą są skłonni zainwestować we własne samopoczucie, lecz zwracają także uwagę na prewencję. Większość osób zwracających uwagę na zdrowie preferuje terapie bez leków i ingerencji, dlatego stale powiększa się rynek produktów wspomagających zachowanie zdrowia, takich, jak dystrybuowane także przez Mediwel. W dodatku krzywa życia takich produktów jest znacznie dłuższa, niż produktów ad-hoc, pojawiających się zgodnie z aktualnymi trendami. A to zawdzięczamy także faktowi, że Mediwel, oprócz komunikacji marketingowej, szczególną uwagę zwraca również na edukację.

Dlasze szczegóły w prezentacji.

Kontakt:
Aneta Dąbrowska
Krajowa Izba Gospodarcza
Tel.: 022 630 96 13
bwzz@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.