Polsko-Mongolskie Forum Biznesowe

05.04.2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Ambasadą RP w Ułan Bator mają przyjemność zaprosić do udziału w Polsko-Mongolskim Forum Biznesowym, które odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. w Ułan Bator, stolicy Mongolii.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do nawiązania relacji między przedsiębiorcami z Polski i Mongolii z branży budowlanej, spożywczej i fintech. Wezmą w nim udział przedstawiciele władz państwowych obu krajów, a polskiej delegacji przewodniczyć będzie Prezydent RP Andrzej Duda.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. nocleg i transport pokrywa przedsiębiorca.

Zarejestrowane do udziału w misji osoby będą mogły skorzystać z preferencyjnej cenowo oferty hotelu Blue Sky. Mimo braku bezpośrednich lotów z Polski do Mongolii polecamy wybór samolotu jako środka transportu. Linie Turkish Airlines i MIAT Mongolian Airlines oferują połączenia z dogodną przesiadką. Sugerujemy przylot do Ułan Bator w niedzielę 23 kwietnia i powrót 26 lub 27 kwietnia.

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 kwietnia br. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

W razie dodatkowych pytań, możliwy kontakt drogą e-mailową: mongolia@paih.gov.pl.

Podstawowe informacje o rynku Mongolii znajdują się na stronach:

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.