Polsko-Niemiecka Konferencja "Technologie Medyczne"

24.08.2023

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza do udziału w „Polsko-Niemieckiej Konferencji „Technologie Medyczne”

Podczas konferencji postaramy się znaleźć odpowiedzi na poniższe pytania:

– jakie są obecne trendy w branży medycznej zarówno w Polsce, jak i w Niemczech? Jaki wpływ na rozwój opieki medycznej mają nowoczesne urządzenia oraz technologie medyczne?

– z jakich innowacyjnych rozwiązań korzysta prywatna opieka medyczna w Polsce? Jakie są potrzeby na przyszłość w tym zakresie? (na przykładzie Medicover)

Spotkanie będzie także sposobnością, aby poznać innowacyjne produkty medyczne z obu krajów oraz wymienić się doświadczeniami. Dokładny program konferencji TUTAJ.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli sektora publicznego oraz firm z szeroko rozumianego obszaru ochrony zdrowia (przedstawiciele władz i instytucji, podmiotów ochrony zdrowia, środowisk medycznych, startupów, firm informatycznych, dystrybutorów) i inne zainteresowane tematem konferencji.

DODATKOWA INFORMACJA:

Wydarzenie odbędzie się w ramach organizowanej na zlecenie Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Ochrony Klimatu (BMWK) misji gospodarczej niemieckich przedsiębiorców oferujących rozwiązania medyczne dla szpitali, gabinetów lekarskich i innych placówek ochrony zdrowia, która trwa w dniach 04. – 08.09.2023r.. 

W wydarzeniu uczestniczyć będą niemieckie firmy z branży medycznej, które zainteresowane są nawiązaniem kontaktów z partnerami w Polsce. Po konferencji zapraszamy uczestników konferencji do rozmów biznesowych z niemieckimi firmami. Więcej o tych firmach TUTAJ.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.