Seminarium Biznesowe: Polska - Sri Lanka, 26.04.2019 r.

03.04.2019

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ambasadą Sri Lanki mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w  Seminarium Biznesowym: Polska –  Sri Lanka połączonym z sesją rozmów handlowych B2B  pomiędzy polskimi i lankijskimi firmami. Spotkanie odbędzie się w dniu 26 kwietnia br (piątek) w godz 09.15-12.15  w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, Warszawa, ul. Trębacka 4, sala 205.

Seminarium organizowane jest w związku z wizytą misji gospodarczej w Polsce, przygotowanej przez Sri Lanka Export Development Board, w skład której wchodzi 12 firm  lankijskich  zainteresowanych podjęciem współpracy zarówno handlowej oraz technologicznej z przedsiębiorstwami polskimi i ma na celu promocję  Sri Lanki jako interesującego i obiecującego rynku dla polskich przedsiębiorstw.

Wśród branż, które reprezentują firmy lankijskie znajdują się:

  1. Sektor turystyczny oraz ośrodki spa (zainteresowani podjęciem współpracy z polskimi tour-operatorami oraz ośrodkami spa Ajurweda)
  2. Sektor kosmetyczny – kosmetyki oraz kosmetyki Ajurwedy
  3. Sektor ochrony środowiska (oczyszczalnie wody i ścieków, gospodarka odpadami),
  4. Sektor spożywczy w tym:

– herbata i produkty  pochodne
– produkty spożywcze z orzecha kokosowego (organiczny olej kokosowy, wiórki, mąka kokosowa, mleczko kokosowe),
– przyprawy i zioła,
– słodycze, ciasteczka, przekąski.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych i poszukujących nowych rynków zbytu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie udziału wypełniając formularz zgłoszeniowy online do dnia 23 kwietnia 2019.

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.