Po konferencji eksportowej zapraszamy na mniej formalne spotkanie, podczas którego chcemy zintegrować sektor e-commerce (zarówno firmy rodzime jak i zagraniczne).

Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie, do udziału w którym zostali zaproszeni reprezentanci zarówno marketplace’ów jak i odnoszący największe sukcesy w sprzedaży za pośrednictwem własnych sklepów internetowych. Chcemy żeby w jednym miejscu pojawili się i poznali: przedsiębiorcy świadczący usługi logistyczne, fullfilment, doradcy podatkowi i wyspecjalizowane agencje marketingowe, najbardziej doświadczone w sprzedaży on-line osoby, jak i Ci stawiający pierwsze kroki w biznesie on-line.

Zachęcamy do spędzenia tego wieczoru z nami, porozmawiania o projekcie cross-border.pl i dołączeniu do niego. Jesteśmy przekonani, że tylko dyskusja w szerokim gronie pozwoli nam przygotować maksymalnie użyteczny dla odbiorćów portal, generujący  wartościowe biznes linki dla naszych partnerów.

To wszystko w przestrzeni plenerowej Centrum Kreatywności Targowa między legendarnym Bazarem Różyckiego, a ulicą Ząbkowską w Warszawie.

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.