Szanowni Państwo,

Jeśli chcielibyście być na bieżąco z informacjami o międzynarodowych wydarzeniach biznesowych organizowanych przez Krajową Izbę Gospodarczą, zapraszamy do dołączenia do naszej bazy kontaktów, dzięki czemu będziecie Państwo  informowani o wszystkich  przedsięwzięciach promocyjnych, jak misje gospodarcze, spotkania B2B, webinaria, konferencje, seminaria, szkolenia i inne  organizowane przez zespół BWZZ.

Zachęcamy serdecznie do zapisu za pomocą formularza: https://kig.pl/wydarzenia-bwzz-zapis/

Po wypełnieniu formularza oraz zaznaczeniu wymaganych zgód, otrzymają Państwo mail, w treści którego znajduje się dodatkowy wymóg potwierdzenia zapisu. Uprzejmie prosimy o jego kliknięcie. Jest to ostatni, ale niezbędnych krok, aby Państwa adres e-mail trafił do naszej bazy.

W każdej chwili możecie Państwo wypisać się z bazy, jeśli otrzymywane informacje nie będą dla Państwa interesujące.

 

Dla wszystkich zainteresowanych działaniami biura współpracy z zagranicą, udostępniliśmy kalendarz wydarzeń do pobrania >>> tutaj
W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Kontakt:

Biuro Współpracy z Zagranicą
t:    22 630 96 13
e:   bwzz@kig.pl

Galeria wydarzeń BWzZ – zobacz

Partnerzy Wydarzeń Międzynarodowych

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.