Spotkania z przedstawicielami branży tekstylnej z Tunezji / Targi FAST TEXTILE / Nadarzyn / 1-3 grudnia

29.11.2021

Zapraszamy już wkrótce na spotkania z przedstawicielami branży tekstylnej z Tunezji!

Spotkania

Spotkania

Spotkania z przedstawicielami tunezyjskich firm!
W dniach 1-3 grudnia br., delegacja tunezyjskich producentów odzieży dla kobiet i mężczyzn, w tym ubrań damskich i męskich, sportowych, kostiumów kąpielowych oraz bielizny uczestniczy w Międzynarodowych Targach FAST TEXTILE w Nadarzynie /Ptak Warsaw Expo/.

Tunezyjscy producenci : ETC Group, Texpro Corp, Bacovet International i GRoupe Internationale de Lingerie
zapraszają do rozmów polskich partnerów na wspólnym stoisku promocyjnym w hali C nr C3-114
Wykaz tunezyjskich firm wraz z kontaktem 

Zapraszamy do kontaktu z delegacją tunezyjską podczas MT FAST TEXTILE i do umówienia spotkań biznesowych bezpośrednio  z w/w firmami na targach lub poprzez Biuro Tunezyjskiego Centrum Eksportu CEPEX: Tunisiaexport.Varsovie@tunisiaexport.tn

Idea Targów Fast Textile to stworzenie platformy do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych z całego świata, zwiększania potencjału organizacyjnego firmy i budowania rozpoznawalności marki na rynku. Jest to przestrzeń do zaprezentowania klientom produktów w formie kompleksowej i optymalnie dostosowanej do ich profilu. Targi umożliwiają nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wszystkimi gałęziami przemysłu tekstylnego. Jest to jedyne przedsięwzięcie tego typu w Polsce, wzorowane na najlepszych targach światowych.
Rejestracja na Targi możliwa pod linkiem

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się najważniejszym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej. Jest to doskonała okazja do przeprowadzenia bezpośredniej rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami, wprowadzenie na rynek i wypromowanie nowych produktów i usług. Targi to platforma kreatywnych prezentacji oraz bodziec do przygotowania ciekawszej, szczegółowej oferty, wzbogaconej próbkami, gotowymi produktami czy nieszablonowymi realizacjami.

W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu z Biurem Współpracy z Zagranicą KIG: asalamonczyk@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.