Targi tekstylne TEXPO, Pakistan 18-22 sierpnia 2022

14.07.2022

Trade Development Authority of Pakistan oraz Ambasada Pakistanu w Polsce zapraszają do odwiedzenia targów TEXPO 2022 Pakistan,  największej wystawie wyrobów tekstylnych organizowanej w Pakistanie, która odbędzie się w Karaczi 18-22 sierpnia 2022.

Przemysł tekstylny generuje prawie 62% obrotów w całkowitym eksporcie Pakistanu. Dlatego targi TEXPO 2022,  to wystawa wyjątkowa, będąca swoistą platformą promocji najważniejszego sektora eksportowego Pakistanu. Stwarza ona bardzo korzystne możliwości w zakresie prezentacji szerokiego wachlarza wyrobów tekstylnych, począwszy od przędzy i nici, a na wyrobach gotowych i odzieży kończąc.  Targi TEXPO  to również miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez licznych handlowców i kupców z całego świata, którzy podczas wystawy mają możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z producentami czy znalezieniu partnerów do dalszej współpracy.

Zainteresowane osoby wyjazdem na w/w  targi prosimy o bezpośredni kontakt z: Ambasadą Pakistanu w Polsce tel:  22 270 15 33, która zadeklarowała swoją pomoc przy organizacji wyjazdu i aranżacji spotkań na w/w targach. Przewidziany jest m.in. wyjazd Pana Radcy – Muhammeda Zahid Bhatti, który będzie towarzyszył i pomagał polskim delegatom ich pobycie w Karaczi.

Organizator targów TDAP oferuje również następujące usługi dla uczestniczących delegatów m.in.:

  • Ułatwienia i preferencyjne stawki przy rezerwacji hotelowej
  • Ubezpieczenie podczas pobytu  delegatów w Pakistanie
  • Odbiór z/i na lotniska
  • Codzienny transport do/i z  terenów targowych
  • Ułatwienie w organizowaniu spotkań B2B
  • Organizacja wizyt w lokalnych fabrykach dla zainteresowanych delegatów
  • Powitalna kolacja w pierwszy wieczór

Więcej informacji https://texpo.tdap.gov.pk/

Kontakt:
Ambasada Pakistanu w Polsce
tel:  22 270 15 33

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.