Webinarium: Kredyt Ekologiczny - dotacje na wsparcie efektywności energetycznej, 18.05.2023

04.05.2023

Zapraszamy na darmowe webinarium, które odbędzie się 18 maja o godzinie 10:00. W trakcie spotkania nasi eksperci przybliżą zasady ubiegania się o Kredyt Ekologiczny. Jeżeli planujesz modernizacją infrastruktury zwiększając swoją efektywność energetyczną – to webinarium jest zdecydowanie dla Ciebie!

Kredyt ekologiczny jest nowym konkursem dotacyjnym organizowanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego, w ramach którego planowane jest wsparcie przedsiębiorców w transformacji zwiększającej ich efektywność energetyczną poprzez modernizację infrastruktury, w tym również poprzez inwestycje w nowe lub ulepszone produkty lub procesy. W ramach konkursu będzie można aplikować o dotację w formie premii ekologicznej na projekty dotyczące szeroko rozumianej efektywności energetycznej, w tym związane z energooszczędnością lub zmianą źródeł wykorzystywanej energii na bardziej ekologiczne.

W ramach webinarium zdobędziesz wiedzę odnośnie następujących zagadnień:

  • Zasady i wymogi konkursu Kredyt Ekologiczny
  • Jak działa premia ekologiczna
  • Jak przygotować się do ubiegania o dotację
  • Proces ubiegania się o promesę kredytową
  • Określenie zakresu inwestycji i kosztów kwalifikowanych
  • Przygotowanie audytu energetycznego

Prelegenci:

Tomasz Krupowicz – Menedżer ds. Programów Zrównoważonego Rozwoju, BNP Paribas Bank Polska S.A.

Marcin Zagłoba – Starszy Specjalista ds. Transformacji Energetycznej, BNP Paribas Bank Polska S.A.

Rafał Tenerowicz – Manager, Stratego.

Udział w webinarium jest darmowy i wymaga wcześniejszej rejestracji. 

Webinarium odbędzie się 18 maja o godzinie 10:00. Przewidywany czas trwania to 1,5 godziny. W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań ekspertom.

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.