Cross-border.pl powraca wiosną z bezpłatnymi szkoleniami o e-eksporcie w wielu polskich miastach!

13.03.2024

Dołącz do firm sprzedających za granicą i dowiedz się, jak rozpocząć e-eksport! Weź udział w bezpłatnym szkoleniu z ekspertami e-commerce

Dodatkowy termin szkolenia:

6 czerwca – GDYNIA

ZAPRASZAMY

 


Po udanym zakończeniu pierwszej części szkoleń, cross-border.pl kontynuuje program wsparcia polskich MŚP w ekspansji międzynarodowej poprzez e-commerce

Dlatego też z radością ogłaszamy poszerzenie naszych działań o kolejne regiony w Polsce! Startujemy 25 kwietnia 2024 w Opolu. W następnej kolejności: 22 maja 2024 – Rzeszów i 23 maja 2024 – Kraków.

„E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm” to cykl bezpłatnych szkoleń, skierowanych do firm i przedsiębiorców z sektora MŚP. W szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele firm, zainteresowani rozpoczęciem zagranicznej sprzedaży przez Internet.

zapisz się!

Nasza misja polega na tym, by każdy przedsiębiorca miał szansę rozwinąć swój biznes na arenie międzynarodowej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby przedsiębiorców, otwierając drzwi do globalnych możliwości.

Szkolenia realizowane przez serwis cross-border.pl nie tylko umożliwią uczestnikom zdobycie cennych umiejętności i wiedzy, ale także są inspiracją do podejmowania odważnych kroków w ekspansji biznesu poza granice kraju.

Dołącz do szkoleniowej społeczności cross-border.pl by przekroczyć bariery i osiągnąć sukces na międzynarodowej arenie handlowej!

Jeśli:

 • jesteś właścicielem marki, producentem lub dystrybutorem,
 • prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo,
 • chcesz postawić pierwsze kroki w internetowym eksporcie,
 • nie posiadasz doświadczenia w e-commerce lub chcesz rozwijać swoje kompetencje,

potrzebujesz solidnego przygotowania, odpowiednich narzędzi i celów eksportowej podróży.


Wybierz termin i lokalizację:

 • 25 kwietnia 2024 – Opole
 • 22 maja 2024 – Rzeszów
 • 23 maja 2024 – Kraków


Dzięki udziałowi w szkoleniu, dowiesz się:

 • jak sprawnie i skutecznie sprzedawać online i dobierać odpowiednie kanał sprzedaży,
 • jak przygotować swoją firmę do e-eksportu,
 • jak zbudować strategie cenową, sprzedażową i marketingową na Amazon,
 • jak zorganizować kwestie prawne i podatkowe,
 • jak wybrać najlepszą firmę logistyczną dopasowaną do potrzeb sprzedażowych konkretnego produktu.

 

Szkolenia poprowadzą doświadczeni praktycy e-commerce z Amazon, Gonito, Get Noticed Agency, Expandeco, Globkurier.pl, Make You Local, GS1, Shoper, Packeta, Droplo i inni.

W trakcie szkolenia przewidziany jest networking. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpośrednich konsultacjach z ekspertami, a także nawiązania relacji biznesowych z innymi uczestnikami szkolenia wydarzenia.

 

 

 • Agenda szkoleń oraz formularz rejestracyjny znajdują się tutaj: https://cross-border.pl/szkolenia/ 
 • Szkolenia są bezpłatne, ilość miejsc ograniczona. 
 • Patronat honorowy nad szkoleniami objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii. 

 

zapisz się!

 

 


Cross-border.pl – pierwszy w Polsce internetowy przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw poświęcony tematyce międzynarodowej sprzedaży przez Internet cross-border e-commerce

Portal cross-border.pl dostarcza przedsiębiorcom praktyczne know-how na temat kolejnych etapów wdrażania sprzedaży eksportowej w kanałach online, tj. od przygotowania do eksportu, przez opracowanie strategii i dobór kanałów sprzedaży (m.in. poprzez platformy sprzedaży marketplace), po działania marketingowe. Wśród przydatnych narzędzi dostępnych na portalu są audyt gotowości do rozpoczęcia e-eksportu oraz pierwsza w Polsce wyszukiwarka europejskich platform marketplace.

W portalu cross-border.pl są prezentowane także karty zagranicznych rynków, stworzone na podstawie najważniejszych wskaźników gospodarczych oraz e-commerce. Dostępne są także ważne z perspektywy e-sprzedawców dane o zagranicznych rynkach, w tym m.in. o popularnych metodach płatności i dostaw, preferencjach i nawykach zakupowych lokalnych konsumentów czy przegląd branż cieszących się powodzeniem w e-commerce.

Cross-border.pl to także społeczność ekspertów e-commerce i handlu transgranicznego, którzy zostali zaproszeni do współtworzenia zawartości merytorycznej portalu z zakresu e-handlu zagranicznego. Celem projektu jest stworzenie pomostu między polskimi MŚP, które decydując się na sprzedaż zagraniczną poszukują wsparcia sprzedażowego, marketingowego, procesowego czy merytorycznego, a firmami B2B, które świadczą takie usługi, m.in. w zakresie logistyki, obsługi sprzedaży, strategii czy marketingu.

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.