• A A A

SAVE THE DATE: 6 edycja Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw

23.08.2023

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) do wzięcia udziału w 6 edycji Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw™ (European Parliament of Enterprises 2023™)

To największe wydarzenie na szczeblu Unii Europejskiej, które daje bezpośredni głos przedsiębiorcom. Wydarzenie to jest organizowane co dwa lata przez Eurochambres we współpracy z Parlamentem Europejskim. Wydarzenie wraca do kalendarza europejskich wydarzeń gospodarczych po dwóch odwołanych edycjach związanych z sytuacją międzynarodową oraz pandemią koronawirusa.

Podczas Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw™, Eurochambres (zrzeszenie izb europejskich) gromadzi ponad 750 przedsiębiorczych mężczyzn i kobiet z 43 krajów europejskich (w tym do 50 z Polski), którzy przez jeden dzień mają możliwość „stać się” członkami Parlamentu Europejskiego. Podczas debat i głosowań, przedsiębiorcy podejmują dyskusję na najważniejsze tematy, które obecnie znajdują się w centrum debaty politycznej.

W tym roku tematami przewodnimi dyskusji będą:

• Odblokowanie potencjału wspólnego rynku umiejętności i kapitału ludzkiego
• Nawigowanie w kryzysie energetycznym
• Wzmocnienie konkurencyjności Europy w niepewnych czasach

Dodatkowo, jako uczestnicy wyjazdu organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą, będą Państwo mieli okazję spotkać się z polskimi europarlamentarzystami oraz stałym przedstawicielstwem RP w Brukseli, co stanowi unikalną możliwość nawiązania kontaktów oraz wymiany poglądów na tematy kluczowe dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Data wydarzenia: 13-15 listopada 2023

Szczegóły organizacyjno-logistyczne przekazane zostaną zainteresowanym osobom w najbliższych dniach
Prosimy o zarezerwowanie terminu w Państwa kalendarzu.

Program wydarzenia: https://www.parliament-of-enterprises.eu/progra…
Więcej na temat wydarzenia: https://www.eurochambres.eu/event/european-parl…

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które pozwoli Państwu bezpośrednio włączyć się w proces tworzenia polityki na szczeblu europejskim.

Link do zgłaszania wstępnego zainteresowania: REJESTRACJA 

Po zgłoszeniu zainteresowania oraz dokonaniu płatności przesłany zostanie do Państwa formularz szczegółowy (także do pobrania – tutaj), będący bezpośrednią rejestracją na wydarzenie.

 


Kontakt

Biuro Współpracy z Zagranicą

Monika Sasiak
Tel. +48 22 630 97 23
msasiak@kig.pl

Piotr Lipiec
Tel. +48 22 630 96 06
plipiec@kig.pl

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.