Polsko-Indyjskie Forum Gospodarcze, 27.06.2018

21.06.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 czerwca 2018 r. odbędzie się Polsko-Indyjskie Forum Gospodarcze z okazji wizyty delegacji z Indii, zorganizowanej przez Radę Izb Gospodarczych UE (The Council of EU Chambers of Commerce – CEUCCI).

W składzie delegacji znajduje się 15 przedstawicieli indyjskiego biznesu reprezentujących następujące sektory gospodarki:

  • Motoryzacyjny: samochody i części samochodowe
  • IT: teleinformatyka
  • Elektryczny: generatory elektryczne i części zamienne
  • Energetyczny: energia odnawialna

Celem wizyty jest zwiększenia handlu dwustronnego i współpracy inwestycyjnej pomiędzy Indiami a Polską. Na czele delegacji znajduje się Pan Ameet Nivsarkar, Prezes CEUCCI, będący jednocześnie Wiceprezesem Tata Consultancy Services. Forum jest organizowane wspólnie przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Indyjsko-Polską Izbę Przemysłowo-Handlową, we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz przy wsparciu Ambasady Indii w Warszawie. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, Warszawa, ul. Trębacka 4; rejestracja uczestników od godz. 10.30; początek Forum o godz. 11.00.

Spotkanie będzie realizowane w języku angielskim.

Po zakończeniu części oficjalnej zostaną zaaranżowane rozmowy bilateralne oraz networking lunch, prezentujący specjały kuchni indyjskiej.

W razie zainteresowania Forum gospodarczym prosimy o REJESTRACJĘ

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.