• A A A

Zaproszenie: Konferencja „Albania – perspektywiczny kierunek dla turystyki, handlu i inwestycji”

18.11.2019

Ambasada Republiki Albanii w Warszawie oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają do udziału w konferencji „Albania – perspektywiczny kierunek dla turystyki, handlu i inwestycji”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 22 listopada, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Głównym celem konferencji będzie promocja Albanii jako kierunku turystycznego oraz produktów Made in Albania, a także promocja kraju o dużym potencjale inwestycyjnym i handlowym w wielu sektorach. Będzie to doskonała okazja do pogłębienia wzajemnej współpracy między Polską i Albanią oraz do nawiązania nowych kontaktów i pogłębienia wiedzy na temat roli tego kraju w rozwoju regionu.

Konferencja odbędzie się w godz. 10:00 – 12:00 w sali im. Goethego w PKiN.  Rejestracja od godz. 9.30.

Rejestracja do udziału w wydarzeniu: Formularz rejestracyjny.

Program konferencji tutaj.

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.